شرکت های هات تپ

شرکت های هات تپ

شرکت های عملیات هات تپ

قطر بزرگ: مراکز کارگاهی ما توانایی ساخت فلنج‌های آداپتور در تقریباً تمامی قطرها رادارا هستند. قابلیت ما در ساخت به ما اجازه می‌دهد در تمامی ابعاد محصولاتی با کیفیت و همسان فراهم کنیم. برای رفع مشکلات خطوط لوله با قطر بزرگ، بی‌درنگ با ما تماس گرفته و اجازه دهید تخصص خود را به شما ارائه دهیم.

لوله‌های بیضی شکل: اگر خطوط لوله شما در شرایط پیچیده‌ای بوده و دارای اشکال بیضی شکل باشند، ما توان تولید فلنج‌های آداپتورمتناسب با  آن‌ها را نیز داریم. ما برای اطمینان از اتصال دقیق فلنج‌های آداپتور می‌توانیم مهندسان متخصص خود را برای اندازه‌گیری لوله‌های شما و ساخت فلنج مناسب و دقیقاً متناسب با نیاز شما بفرستیم.

مشخصات کوتینگ: فلنج‌های آداپتور ما متناسببا کوتینگ‌های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفیدند. همچنین دامنه‌ای از کوتینگ‌ها برای فلنج‌های آداپتور ما وجود دارند که برای فاضلابها طراحی شده‌اند. با توجه به این که ما یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ایم قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ هستیم.

مواد لوله‌کشی: ما می‌توانیم بسادگی فلنج‌های آداپتور را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سالهای متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

فلنج آداپتور با تلرانس بالا

بررسی اجمالی: فلنج آداپتور با تلرانس بالا برای اتصال فیتینگ‌ها روی نری انتهای لوله طراحی شده است.. این ابزار از طریق ریخته‌گری چدن نشکن تولید شده و برای فروش در دسترس است. آن‌ها راه حلی مقرون به صرف بوده و برای لوله‌های با قطر داخلیکوچک انعطاف بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید