عملیات هات تپ خطوط گاز

هات تپ و خطوط گاز

عملیات هات تپ و خطوط گاز

خط لوله از آب کلر شده پر می‌شود تا به طور مرتب شسته شد و باکتری‌ها را بکشد. خط لوله کلر شده مرتباً مورد بررسی قرار می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که حین اتصال مجدد خط جداسازی شده هیچ خطر ایمنی وجود ندارد.

  • خدمات تعمیر ولو

در حال بروز رسانی

  • NDT و بازرسی

در حال بروز رسانی

  • بازرسی روی خط

در حال بروز رسانی

  • CCTV

سرویس CCTV تحت فشار ما از تکنولوژی سوراخکاری تحت فشار نوآورانه‌ای استفاده می‌کند تا خطوط لوله را بدون نیاز به هزینه‌های ناشی از خاموش کردن خط اکتشاف و واکاوی کند. یک سوراخ روی خط لوله ایجاد می‌شود به همراه یک سیل تا از نشتی آب اجتناب شود. سیستم CCTV به منظور انجام تحقیقات همزمان با حفظ جریان درون لوله، به درون خط لوله نازل می‌شود.

  • پروژه turnkey

‌+ درباره ما

مهندسان ما در زمینه یافتن راهکارهای مورد نیاز خطوط لوله دارای تخصص در سطح جهانی هستند. فلسفه‌ی ما ارائه ی راهکارهای ساده و با کیفیت، مقرون به صرفه و در کمترین زمان ممکن است. ما برای انجام  اتصالات لوله و سازه‌های فولادی گرفته خدمات تا سوراخکاری تحت فشار و پاسخگویی اضطراری 24 ساعته مرجع ساده و مناسبی هستیم که تمامی خدمات و محصولات مربوط به خطوط لوله را ارائه می‌دهیم.

فرهنگ تجاری ما تمرکز بر روی مشتری است. محور انگیزش و تحرک ما تقاضای مشتریانمان، و نیازهای همواره رو به تحول در سطح جهان است. خدمات و کیفیت درجه‌ی بالا باعث شده است ما را بدل به یک واحد شناخته شده در سطح جهانی کرده و همین امر میزان تقاضاها، مشتریان، وفاداری و ماندگاری ما را ارتقا داده است. ما اخیراً دفاتری اختصاصی در استرالیا و خاورمیانه گشوده، و سال به سال به رشد خود ادامه می‌دهیم.

ما یکی از متنوع‌ترین دامنه‌ی محصولات در بازار را ارائه می‌دهیم و مطمئنیم که می‌توانیم راه‌حلی برای هر درخواست شما بیابیم. کارگاه ما که بیشترین نقش را در موفقیت ما داشته است در تمامی ساعات کار می‌کند تا نیازهای مربوط به خطوط لوله در سراسر جهان را سرویس دهی کند.

  • مرکز پاسخگویی اضطراری 7/24

برای دریافت خدمات اضطراری به جایی دورتر از مهندسی ما نگاه نکنید. ما می‌توانیم اتصالات و سازه‌های لوله را بسازیم و در عرض 24 ساعت تحویل دهیم. تعهد ما به جلب رضایت مشتری دومی ندارد ، چنان‌که ما به انقلابی در صنعت لوله‌کشی نظر داریم.

دیدگاهتان را بنویسید